برنامه هفته دوم مسابقات محلات جوانان شهرستان رامهرمز
جمعه سیم 3 1393
برنامه هفته دوم مسابقات جوانان يادواره مرحومين معين الدين هرمزي نژاد ، فردين تيباش و ابراهيم بناري اعلام شد كه برنامه بازيهاي آن به شرح ذيل است :


گروه اول

شنبه   1393/03/31   

جوانان سمنگان  -  جوانان ادهم     ساعت 18:15


دوشنبه   1393/04/02

جوانان مهرگان  -  جوانان فرهنگ   ساعت 18:15


گروه دوم

يكشنبه  1393/04/01 

جوانان عقاب  -  جوانان ستارگان     ساعت 18:15


چهارشنبه   1393/04/04

جوانان فولاد گستر  -  ستارگان      ساعت 18:15

(0) نظر
برچسب ها :
نتايج هفته اول مسابقات محلات جوانان شهرستان رامهرمز
جمعه سیم 3 1393

جوانان مهرگان  2   -  1  جوانان ادهم

گلزنان : مصطفي اميري نسب ( 2 گل ) ( مهرگان ) - فرزاد اميري پور ( ادهم )

داوران : مسعود طلاوري - غلام سبزيكار - يوسف ديداري


جوانان ستارگان  2  -  1 جوانان فولاد گستر

گلزنان : حسين طيبي ( 2 گل ) ( ستارگان ) - علي موزرمي ( فولاد گستر )

داوران : حسين نجفي - نجيب مراد زاده - سيد عباس بهزادي


جوانان فرهنگ  2   -  2  جوانان سمنگان

گلزنان : مهدي احمدي - مسلم كاظمي ( فرهنگ ) - سامان كردزنگنه ( 2 گل )

(سمنگان)

داوران : مهراب شادمهر - غلام سبزيكار - يوسف ديداري


جوانان فولاد گستر  3   -   0  جوانان عقاب

گلزنان : ميلاد جلالي - محمد رفيعي - عليرضا اسلام دوست

داوران : مسعود طلاوري - نجيب مراد زاده - يوسف ديداري

(0) نظر
برچسب ها :
انصراف تيم اتحاد از مسابقات يادواره مرحومين معين الدين هرمزي نژاد، فردين تيباش و ابراهيم بناري
پنج شنبه بیست و نهم 3 1393
بدليل انصراف تيم جوانان اتحاد از حضور در مسابقات يادواره مرحومين معين الدين هرمزي نژاد ، فردين تيباش و ابراهيم بناري روز پنجشنبه مورخ 1393/03/29 تيم جوانان عقاب به مصاف تيم جوانان فولادگستر ميرود تا بازيهاي اين گروه بصورت رفت و برگشت انجام شود.

(0) نظر
برچسب ها :
پايان تيمداري سپاهان ايذه
پنج شنبه بیست و نهم 3 1393
مسوولان سپاهان ايذه يكي از تيم‌هاي حاضر در ليگ‌برتر باشگاه‌هاي خوزستان قصد دارند امتياز تيم فوتبال خود را به دليل نداشتن حامي مالي به فروش برسانند. در اين رابطه مجيد صيدعالي، مديرعامل باشگاه سپاهان ايذه گفت: در اين شهر هيچ كس تمايل به حمايت از تيم سازنده‌اي چون سپاهان كه در ليگ‌هاي مختلف استان شركت مي‌كند، ندارد. وي ادامه داد: جهت شركت در اين رقابت‌ها 35 ميليون تومان تسهيلات بانكي گرفته و تاكنون اقساط آنها عقب مانده‌اند.

(0) نظر
برچسب ها :
خبرهاي از تيم هاي استان خوزستان در ليگ برتر بزرگسالان باشگاههاي كشور
پنج شنبه بیست و نهم 3 1393

يك ستاره ي ديگر پريد غلامرضا رضايي: از فولاد جدا شدم!

سايت آي اسپورت نوشت: فولادي ها در فصل نقل و انتقالات تا بدين جاي كار فوق العاده ضعيف عمل كرده اند و پس از از دست دان سوشا مكاني، عبداله كرمي و احتمالا بختيار رحماني و اسماعيل شريفات حالا با غلام رضا رضايي هم به توافق نرسيده اند تا اين بازيكن راهي تيم ديگري شود. رضايي كه با مسئولان فولاد از نظر مالي به توافق نرسيده است در اين باره مي گويد: در جلسه‌اي كه با مسئولان اين باشگاه براي تمديد قرارداد داشتم به توافق نرسيدم. به همين دليل از امروز به پيشنهاد‌هاي جديدم فكر مي‌كنم تا ان‌شاءاله بهترين تصميم را براي فصل فوتبالي‌ام بگيرم.

سرمربيگري نفت‌ اميديه به خرمزي رسيد

بالاخره پس از كش و قوس‌هاي فراوان و مذاكره با گزينه‌هاي مختلف، محمود خرمزي به عنوان سرمربي جديد نفت اميديه انتخاب شد.يكي از مسوولان اين باشگاه دسته دومي گفت: پس از مذاكرات و بررسي برنامه گزينه‌هاي مختلف در نهايت با محمود خرمزي به توافق رسيديم و او را به عنوان سرمربي انتخاب كرديم. اين مربي باسابقه بوشهري، حميد معماري و مهرداد خادمي را به عنوان دستياران خود معرفي نمود. گفتني است؛ خرمزي علاوه بر هدايت بزرگسالان بر روي برنامه‌هاي تيم‌هاي پايه هم نظارت خواهد داشت.

حشمتي سرمربي اميد استقلال صنعتي شد

بالاخره تكليف سرمربيگري تيم اميد استقلال صنعتي خوزستان روشن شد.از سوي مديريت اين باشگاه، غلام حشمتي به عنوان سرمربي جديد تيم اميد استقلال جهت حضور قدرتمندانه در رقابت‌هاي فصل جديد ليگ منطقه‌اي كشور انتخاب و معرفي شد. حشمتي يكي از مربيان قديمي در سطح رده سني پايه استان بوده كه سابقه فعاليت 10 ساله در تيم‌هاي فولاد خوزستان دارد. طي روزهاي آينده تغييرات اساسي را در ساير تيم‌هاي پايه اين باشگاه ايجاد خواهد شد.

افشين كمايي مربي جديد استقلال‌ اهواز

افشين كمايي در دوران بازيگري خود روزهاي درخشان و به ياد ماندني را با پيراهن استقلال‌اهواز گذراند و البته از پيشنهادات وسوسه‌انگيز برخي از تيم‌هاي مطرح كشور چشم پوشي و به عشق هواداران وفادار ماند. اين چهره ماندگار استقلال با خداحافظي از فوتبال به دنياي مربيگري روي آورد و در كنار داريوش يزدي همبازي قديمي‌اش تجربيات گرانبهاي خود را به بازيكنان تيم‌هاي نفت مسجدسليمان، ملي حفاري اهواز انتقال داد. هم اينك بعد از بازگشت داريوش يزدي به خانه‌اش (استقلال)، افشين كمايي نيز به عنوان مربي انتخاب شد.حضور مربيان جواني امثال افشين كمايي مي‌تواند راه ورود ديگر مربيان بومي و پيشكسوتان ارزنده اين باشگاه هموار شود. افشين كمايي مي‌داند، در اين فصل به همراه يزدي چه وظيفه خطيري بر دوش مي‌كشند.

دراجي در نفت مسجدسليمان

كاپيتان فصل گذشته اميد نفت اهواز و آقاي گل ليگ‌برتر اميدهاي ايران به تيم نفت مسجدسليمان پيوست. ستار دراجي با حضور در تمرينات اين تيم نظر محمد باقري‌نيا را به خود جلب كرد.

استقلال مخفيانه عمل نمي كند

قائم‌مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: اين باشگاه در جذب بازيكنان هيچ گونه مشكل بودجه‌اي ندارد و از هم اكنون به دنبال توافق با نفرات مورد نظر كادر فني هستيم و به عبداله ويسي اختيار تام داده‌ايم كه هر بازيكني را دوست دارد ما آن را به خدمت خواهيم گرفت.علي پوركياني افزود: با بازيكن مذاكره مي‌كنيم كه يا آزاد باشد و يا باشگاهي كه هنوز با آن قرارداد دارد، در جريان مذاكرات قرار داشته باشد، اصلا دوست نداريم بگويند استقلال خوزستان در بازار نقل و انتقالات اصول غيراخلاقي را زيرپا گذاشته و مخفيانه فعاليت مي‌كند. وي اظهار داشت: سرمربي تيم تمام مسائل اخير نقل و انتقالات را اطلاع دارد و باشگاه در جذب هر يك از بازيكنان نظر او را مي‌گيرد و ما بدون نظر مساعد او نمي‌توانيم اقدام به جذب و قرارداد بستن با بازيكن كنيم.

(0) نظر
برچسب ها :
امتياز ليگ برتري مهرگان رامهرمز واگذار مي شود !
پنج شنبه بیست و نهم 3 1393
هنوز چند روزي از صعود غرور آفرين مهرگان رامهرمز به ليگ برتر بزرگسالان استان خوزستان نميگذرد كه خبري تلخ اما واقعي مردم شهرستان رامهرمز و اهالي فوتبالي اين شهرستان و باشگاه مهرگان را نگران كرد . خبري مبني بر فروش امتياز ارزشمند تيم فوتبال مهرگان رامهرمز و مذاكرات جدي مسئولان اين تيم با دو باشگاه و پايان 14 سال زحمت خانواده بزرگ مهرگان در عرصه فوتبال ! تيمي كه توانست از ليگ باشگاهي رامهرمز به ليگ دسته دوم استان و سپس راهي ليگ دسته اول شود و بعد از گذشت 6 ساله به ليگ برتر بزرگسالان استان خوزستان صعود كند و نام خانواده بزرگ مهرگان دوباره در تاريخ فوتبال شهر رامهرمز زنده شود . مديرعامل تيم مهرگان رامهرمز در گفت و گويي اختصاصي در خصوص واگذاري امتياز اين تيم گفت : فصل خيلي سختي را پشت سر گذرانديم ، از نداشتن زمين چمن تمريني و مسابقه گرفته تا تمرين روي آسفالت و زمين خاكي و نداشتن منابع مالي براي بازي ها كه 15 هفته با بدترين شرايط تحمل كرديم و هيچكس در كنار ما نبود و فقط بازيكنان بودند كه موجب دلگرمي ما مي شدند تا توانستيم به ليگ برتر صعود نماييم . سعيد شيخي ادامه داد : طي اين 15 هفته حدود 20 ميليون تومان هزينه كرديم كه تنها از نماينده شهر جناب دكتر بهمني پانصد هزار تومان به ما كمك شده است و اين يعني حدود 2/5 درصد كل هزينه ها ، همچنين قرار بود كه قبل از شروع مرحله پلي آف تيم شارژ مالي شود و هنوز از اين پول خبري نيست ! مدير عامل مهرگان تاكيد نمود : هرچند با تمام اين شرايط نامناسب دوست داريم تيمداري كنيم ولي ليگ برتر شوخي بردار نيست و ما هنوز نتوانسته ايم 40 درصد مطالبات و پاداش صعود مرحله به پلي آف و صعود به ليگ برتر بازيكنان و كادر فني را پرداخت نماييم و گرفتن بازيكن براي فصل جديد براي شروع و تا پايان مسابقات نياز به حداقل 40 ميليون تومان هزينه داريم كه در توان ما خارج است و اگر با شرايط نا مناسب به ليگ برتر ورود كنيم و منجر به سقوط شود علاوه بر بي ارزش شدن امتياز تيم چه كسي جوابگوي بدهي هاي ما خواهد بود ؟

سعيد شيخي در پايان بيان نمود : ما در طول 15 هفته در رقابتهاي ليگ دسته اول استان خوزستان نه از حمايت مالي و نه حمايت معنوي مسئولان شهرستاني بهره برديم و پس از صعود دريغ از ارسال يك پيام تبريك و خسته نباشيد و يا حداقل نصب يك بنر، با اين شرايط توان حضور در ليگ برتر را نداريم و فروش امتياز بهترين گزينه پيش روي ما مي باشد و با پول حاصل از فروش بدهي هاي باشگاه را پرداخت نموده و با سرمايه گذاري در تيم هاي پايه آينده با شرايط بهتري وارد عرصه رقابتهاي استاني شويم . سعيد شيخي افزود بعد از مسجل شدن صعودمان به ليگ برتر بزرگسالان استان خوزستان تنها چهار نفر از مسئولين به ما تبريك گفتند ، جناب آقاي عباس سواري مسئول برگزاري ليگ دسته اول و عزيز صادقي رييس كميته برگزاري استان خوزستان و آقاي علي آلبومرادي كه الحق و الانصاف در تمامي فصل همكاري لازم را با باشگاه انجام دادند و جناب دكتر شمس اله بهمني كه بعد چندين روز از صعود با ارسال يك پيامك به گوشي بنده به كادر فني و بازيكنان بابت صعودشان به ليگ برتر تبريك گفتند . وي افزود : من از اين ناراحت هستم كه چرا باشگاه مهرگان كه در تمامي رده هاي سني از مدارس فوتبال گرفته تا بزرگسالان در مسابقات استاني در حال فعاليت و تيمداري است و از سوي امور باشگاههاي استان خوزستان بعنوان سومين تيم فعال در سطح باشگاهي در رشته فوتبال معرفي شده است ، نبايد حمايت شود و تمامي مسئولين ورزشي حمايت هاي خود را از باشگاههاي استقلال و فرهنگ كه تنها يك رده در مسابقات استاني دارند انجام ميدهند ، سوال من اين است ؟

در پايان هم از تمامي مربيان و بازيكنان و پيشكسوتان و خانواده بزرگ مهرگان و هواداران باشگاه كه در طول فصل يار و ياور ما بودند كمال تشكر و قدرداني را ميكنم .

سعيد شيخي مدير عامل باشگاه فرهنگي ورزشي مهرگان رامهرمز

(0) نظر
برچسب ها :
گزارش تصويري: از كلاس مربيگري در اهواز
چهارشنبه بیست و هشتم 3 1393

گزارش تصويري از كلاس مربيگري درجه B كنفدراسيون آسيا به مدرسي حسن سالمي

(0) نظر
برچسب ها :
X