گروه شمال
شنبه 1394/01/22
شهید کریمی جویبار – عمارت گرگان
امید حسن آباد – ایرانداد تهران
دریای بابل – چوکای تالش
شهرداری فومن - هیات فوتبال زیر آب
مقاومت تهران – رهپویان رضوانشهر
شهرداری لنگرود – شهدای ساری
گروه جنوب
یکشنبه 1394/01/23
آرمان کارا شیراز - فرهنگ رامهرمز
پویندگان تلاش مرودشت – شهرداری فیروز آباد
شهرداری اراک - استانداری کرمانشاه
نفتون مسجدسلیمان - برق شیراز
شاهین بوشهر - شهرداری ماهشهر
پرسپولیس زاهدان – میناب طیور هرمزگان
گروه اول
استقلال خوزستان 5 - 0 پارسیان ایذه
مقاومت اهواز 7 - 0 شاهین نوین مسجدسلیمان
( نفت امیدیه استراحت داشت )
گروه دوم
آریان اهواز 0 - 3 استیل آذین شوش
فولاد دزفول 3 - 0 وحدت نوین اندیمشک
( شاهین اهواز استراحت داشت )
گروه سوم
گسترش اهواز 3 - 3 شاهین رامهرمز
میلاد ایذه 1 - 1 ملی حفاری اهواز
( یاران اهواز استراحت داشت )
گروه چهارم
جاوید اهواز - فولاد نوین ایذه
پرسپولیس نوین اهواز 0 - 5 نفت مسجدسلیمان
( ولایت اهواز استراحت داشت )
گروه جنوب
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | آرمان کارا شیراز | 14 | 8 | 4 | 2 | 16 | 4 | 12 | 28 |
2 | شهرداری ماهشهر | 14 | 7 | 6 | 1 | 19 | 9 | 10 | 28 |
3 | استانداری کرمانشاه | 14 | 7 | 3 | 4 | 20 | 19 | 1 | 24 |
4 | برق شیراز | 14 | 5 | 6 | 3 | 17 | 12 | 5 | 21 |
5 | شهرداری فیروز آباد | 14 | 5 | 6 | 3 | 12 | 13 | 1- | 21 |
6 | شهرداری اراک | 14 | 4 | 6 | 4 | 14 | 13 | 1 | 18 |
7 | فرهنگ رامهرمز | 14 | 5 | 2 | 7 | 18 | 16 | 2 | 17 |
8 | پرسپولیس زاهدان | 14 | 4 | 4 | 6 | 17 | 18 | 1- | 16 |
9 | شاهین بوشهر | 14 | 4 | 4 | 6 | 14 | 18 | 4- | 16 |
10 | نفتون مسجدسلیمان | 14 | 4 | 4 | 6 | 10 | 16 | 6- | 16 |
11 | میناب طیور هرمزگان | 14 | 3 | 2 | 9 | 10 | 19 | 9- | 11 |
12 | پویندگان تلاش مرودشت | 14 | 2 | 5 | 7 | 6 | 16 | 10- | 11 |
گروه جنوب
فرهنگ رامهرمز 1 - 0 شاهین بوشهر
شهرداری ماهشهر 0 - 0 استانداری کرمانشاه
پرسپولیس زاهدان 2 - 1 شهرداری اراک
برق شیراز 4 - 1 پویندگان تلاش مرودشت
شهرداری فیروز آباد 0 - 0 آرمان کارا شیراز
میناب طیور هرمزگان 1 - 0 نفتون مسجدسلیمان
فرهنگ رامهرمز 1 - 0 شاهین بوشهر
از سری مسابقات لیگ دسته سوم باشگاههای کشور و در مرحله دوم این مسابقات در گروه جنوب و در هفته چهاردهم این مسابقات در روز دوشنبه مورخ 1394/01/17 تیم فرهنگ رامهرمز در ورزشگاه تختی رامهرمز میزبان تیم خوب و ریشه دار فوتبال ایران یعنی شاهین بوشهر بود که توانست با ارائه یک بازی تاکتیکی با نتیجه 1 بر 0 به پیروزی شیرین دست پیدا کرد و صاحب سه امتیاز حساس در یک بازی سخت شد.
گروه شمال
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | رهپویان رضوانشهر | 14 | 7 | 6 | 1 | 17 | 10 | 7 | 27 |
2 | شهرداری فومن | 14 | 8 | 3 | 3 | 15 | 10 | 5 | 27 |
3 | ایرانداد تهران | 14 | 6 | 6 | 2 | 21 | 15 | 6 | 24 |
4 | مقاومت تهران | 14 | 6 | 6 | 2 | 17 | 11 | 6 | 24 |
5 | امید حسن آباد | 14 | 6 | 5 | 3 | 16 | 9 | 7 | 23 |
6 | شهدای ساری | 14 | 6 | 2 | 6 | 13 | 13 | 0 | 20 |
7 | عمارت گرگان | 14 | 5 | 5 | 6 | 24 | 21 | 3 | 18 |
8 | شهید کریمی جویبار | 14 | 4 | 5 | 5 | 13 | 12 | 1 | 17 |
9 | شهرداری لنگرود | 14 | 3 | 6 | 5 | 14 | 21 | 7- | 15 |
10 | چوکای تالش | 14 | 3 | 4 | 7 | 13 | 18 | 5- | 13 |
11 | دریای بابل | 14 | 2 | 4 | 8 | 9 | 22 | 13- | 10 |
12 | هیات فوتبال زیر آب | 14 | 0 | 6 | 8 | 14 | 22 | 10- | 6 |
گروه شمال
شهدای ساری 0 - 1 شهرداری فومن
رهپویان رضوانشهر 0 - 0 ایرانداد تهران
شهرداری لنگرود 1 - 4 امید حسن آباد
چوکای تالش 0 - 0 مقاومت تهران
هیات فوتبال زیر آب 1 - 1 شهید کریمی جویبار
عمارت گرگان 5 - 1 دریای بابل
گروه دوم
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | نفت امیدیه | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 4 | 11 | 14 |
2 | شهرداری ماهشهر | 7 | 3 | 3 | 1 | 16 | 6 | 10 | 12 |
3 | ملی حفاری اهواز | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 4 | 10 | 12 |
4 | شاهین اهواز | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 22 | 18- | 4 |
5 | اتحاد خرمشهر | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 17 | 13- | 1 |
گروه اول
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | شاهین باغملک | 8 | 4 | 4 | 0 | 14 | 7 | 7 | 16 |
2 | استقلال شوشتر | 8 | 4 | 2 | 2 | 18 | 6 | 12 | 14 |
3 | نفت مسجدسلیمان | 8 | 3 | 4 | 1 | 24 | 11 | 13 | 13 |
4 | عقاب رامهرمز | 8 | 3 | 3 | 2 | 11 | 7 | 4 | 12 |
5 | شهباز اهواز | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 14 | 5- | 8 |
6 | جاوید اهواز | 8 | 0 | 1 | 7 | 4 | 35 | 31- | 1 |
گروه اول
جاوید اهواز ؟ - ؟ عقاب رامهرمز (به تعویق افتاد)
نفت مسجدسلیمان 1 - 1 شاهین باغملک
شهباز اهواز 0 - 1 استقلال شوشتر
گروه دوم
شهرداری ماهشهر 1 - 1 ملی حفاری اهواز
نفت امیدیه 3 - 0 شاهین اهواز (شاهین حاضر نشد)
اتحاد خرمشهر استراحت داشت